Witamy Ciebie serdecznie na oficjalnej stronie firmy Hemplution , producenta odzieży i dodatków z tkanin i dzianin przędzonych ze 100% włókna konopi. Jesteśmy polską, rodzinną firmą  z pięknego Olsztyna a nasze zainteresowania i działanie sięgają daleko poza granice naszego miasta i państwa gdyż dobro człowieka jest dla Nas nadrzędną wartością.  Na naszej stronie znajdziesz między innymi wiele ciekawych, praktycznych i inspirujących informacji o konopiach przemysłowych oraz oczywiście nasz sklep internetowy, za pośrednictwem którego możesz nabyć odzież ekologiczną z konopi bezpośrednio od producenta z gwarancją oryginalności produktu.


Jednym z podstawowych składników cen naszych produktów jest najwyższej jakości materiał otrzymany w 100% z czystej konopi. Jest to bardzo rzadki i wartościowy materiał, kupujemy go w kilogramach, dlatego też cena naszych produktów zależy od ich rozmiaru.

KONOPNA REWOLUCJA

Tak w wolnym tłumaczeniu brzmi nazwa Hemplution , będąca złożeniem słów Hemp /ang.konopie/ i Revolution /ang.rewolucja/. Niewiele osób wie, że konopie są wykorzystywane przez człowieka od pradawnych czasów, a ich wszechstronne zastosowanie -m.in. w produkcji żywność, odzieży, lekarstw, paliw, materiałów budowlanych,celulozy i wielu innych- stawia konopie na pierwszym miejscu rankingu "najbardziej użytecznych roślin świata ".

100% EKO

Konopie są roślinami w 100% ekologicznymi, a co z tym idzie wszystkie produkty  uzyskiwane z konopi są przyjazne Naszemu zdrowiu i Naszej planecie. Powrót człowieka do masowej uprawy konopi i wytwarzanie  z niej ekologicznych produktów, będzie z pewnością Rewolucją dla ludzkości, dającą Nam  szanse uratowania przed katastrofą ekologiczną Naszej Matki Ziemi. I w taką  KONOPNĄ REWOLUCJĘ my jako Hemplution się zaangażowaliśmy. 

UCZCIWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

To kolejne priorytety Naszego działania. Stoimy w zdecydowanej opozycji w stosunku do wielu praktyk globalnych, bezdusznych korporacji i karteli finansowych, praktyk których podstawą i wykładnikiem  jest system ukierunkowany na ilość, progres za wszelką cenę i pogoń za pieniądzem. Uważamy, że prawdziwą wartość niosą działania ( a co za tym idzie rezultaty ) podejmowane w zgodzie z innymi ludźmi oraz środowiskiem naturalnym, a Naszym celem jest współdziałanie a nie konkurowanie.